czwartek, 18 grudnia 2014

Współpraca - Naturama :)

Niedawno dostałam propozycję współpracy, na którą od razu się zgodziłam. I dlatego dziś przychodzę do Was z wielką nowością! Oczywiście - pyszną, zdrową i słodziutką nowością!
Jedyne w swoim rodzaju, powstałe wyłącznie ze świeżo wyciskanych owoców, a nie z koncentratów! Soki i nektary od NATURAMA 
Według informacji zawartej na stronie producenta, do stworzenia soków i nektarów wykorzystywane są owoce pochodzące tylko z zaufanych plantacji, a prawdziwie tradycyjny proces tłoczenia sprawia, że "napoje" te charakteryzują się fantastycznym, naturalnym smakiem oraz odznaczają wysokimi walorami odżywczymi i zdrowotnymi! Cały proces powstawania soków i nektarów Naturama możecie obejrzeć TUTAJ, firma zamieściła na swojej stronie filmik obrazujący poszczególne etapy.


Firma kieruje się mottem: "Otrzymywanie soków i nektarów naturalnych o minimalnym stopniu przetworzenia".

Soki i nektary Naturama mają lepszy smak, zapach, barwę oraz wyższą wartość żywieniową niż niejeden sok ze sklepowych półek wytworzony z koncentratów!

Jeżeli chodzi o wartość odżywczą, czyli kaloryczność, zawartość cukrów i innych poszczególnych składników. Obecnie takiej informacji nie ma. Jednak niedługo powinna się pojawić. Firma dopiero zaczyna swoją działalność, więc wkrótce takowa informacja na każdym soku/nektaru powinna się pojawić.
Mogę powiedzieć, że soki są 100%, bez dodatku cukru, natomiast nektary ten cukier już zawierają. 

Każdy sok/nektar jest dość szczegółowo scharakteryzowany. Znajdziesz informację o składnikach wykorzystanych do produkcji danego soku/nektaru, zawartości witamin i składników mineralnych, ale także o właściwościach zdrowotnych! I to uważam za pomysł genialny. Koniecznie sprawdźcie!

Soki i nektary wlewane są do estetycznych, wydłużonych, szklanych butelek, które swoją drogą na pewno zachowam i w przyszłości wykorzystam. Długa szyjka butelki ułatwia wlewanie napojów i zapobiega ich rozlewaniu, a tego chyba nikt nie lubi.


Do przetestowania miałam możliwość wyboru dwóch soków/nektarów, zdecydowałam się na:
 • sok jabłkowo-aroniowy
 • nektar truskawkowy
Sok jabłkowo-aroniowy
Wybrałam go ze względu na ciekawe połączenie składników, jabłko + aronia. Sok jabłkowy pił pewnie każdy, a w połączeniu z sokiem aronii? Już chyba nie? Bynajmniej tak było w moim przypadku. Po otwarciu butelki można wyczuć piękny, naturalny zapach słodkich jabłek i aronii. Barwa również naturalna zachęca do spróbowania. Smak - przepyszny. Co tu więcej mówić, musisz spróbować! Słodki, naturalny smak, w którym na pewno wyczujesz użyte do produkcji składniki, tudzież jabłka i aronia. 


Nektar truskawkowy
Pierwsze co rzuca się w oczy to barwa. Piękny, naturalny, czerwony kolor, taki jak truskawka zerwana prosto z krzaczka. Podobnie jak we wcześniej opisanym soku, po otwarciu butelki wyczuwa się słodki, tutaj truskawkowy aromat. Smak - równie przepyszny i muszę powtórzyć po raz kolejny słowo - naturalny, bo taki właśnie jest nektar od Naturama. Według mnie jest za słodki, ale to może dlatego, że ja nie słodzę i nie używam cukru, a nawet rzadko innych substancji słodzących. Jednak zawsze można taki nektar rozcieńczyć z wodą. Słodycz się umiarkuje, a ilość napoju się powiększy. Uważam, że cukier powinien być pominięty w składzie i zachęcam, jeżeli już kupujesz soki owocowe do wybierania tych bez dodatku cukru. 


Zapraszam Was do zapoznania się z pozostałymi smakami soków i nektarów Naturama. Kliknijcie TUTAJ, a od razu przeniesie Was do oferty sklepu.

Naturama to niedawno powstała firma, która dopiero zaczyna się rozwijać. Dacie jej trochę czasu a zobaczycie jakie nowości wprowadzi specjalnie dla swoich klientów. I nie mówię tu tyko o nowych smakach soków i nektarów.

2 komentarze:

 1. Ty to masz szczęście do współpracy :D

  a soczki wyglądają na pyszne, lubię takie gęste nektary :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę zazdrościmy Ci tylu udanych współprac :)
  Najbardziej chciałybyśmy spróbować jabłkowo-aroniowego, bo mamy ogromną słabość do aronii :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...