wtorek, 22 listopada 2016

Kolagenum Franciszka - "eliksir młodości" :)

Kolagenum marki ELENA jest bogate w białko, witaminy oraz minerały niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt ten stworzony został dla kobiet i mężczyzn - starszych i młodszych, którzy chcą zachować dobrą formę i młody wygląd. 

Kolagenum Franciszka - to naturalny kolagen, który przebojem podbija świat! Jako jedyni w Polsce, firma ELENA uzyskuje ten suplement w drodze liofilizacji, z ryb, co gwarantuje jego najwyższą jakość i najczystszą - zbliżoną do ludzkiego postać. Kolagenum to naturalny eliksir młodości, który pozwala zachować zdrowy wygląd oraz kondycję skóry, tkanki łącznej i stawów przez całe dorosłe życie. Dostępny jest w postaci szybko przyswajalnego przez organizm proszku oraz kapsułek. 
Ja dzisiaj przedstawię Wam Kolagenum "GOLD" i "SILVER", występujący w formie kapsułek. 

Kolagenum to suplementy diety, w którego skład wchodzą: wysokiej jakości liofilizowany (GOLD) lub hydrolizowany (SILVER) kolagen pochodzenia rybiego, którego ilość w jednej kapsułce wynosi  odpowiednio 30 mg lub 125 mg. Dodatkowo Kolagenum Franciszka wzbogacone zostało o liofilizowane kozie i kobyle mleko oraz liofilizowane owoce aronii i żurawiny. Preparat zawiera również witaminę C - 0,022 mg w przypadku wersji GOLD oraz 0,045 mg w wersji SILVER w jednej kapsułce, która jest niezbędna w procesie przyswajania kolagenu, a co za tym idzie, przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, tkanki chrzęstnej, dziąseł, skóry i zębów. Kolagenum posiada niską zawartość soli i tłuszczów. Zawiera także witaminy A, B2, B12, C oraz minerały takie jak wapń, magnez oraz białko. 

Kolagenum jest przyswajane przez organizm człowieka praktycznie od razu. Pijąc go czujemy, jak wchłania się do każdej naszej komórki. Pozytywne zmiany w stawach zaczynamy dostrzegać już po kilku dniach, a w kondycji skóry - po kilku tygodniach! 


SKŁADNIKI: liofilizowany kolagen (pochodzenia rybiego) 50%, liofilizowane kozie mleko, liofilizowane kobyle mleko, liofilizowane owoce: aronii i żurawiny, otoczka kapsułki hydroksypropyloceluloza i barwnik E171.

W opakowaniu znajduje się 120 kapsułek (1 kapsułka zawiera 30 mg liofilizowanego kolagenu pochodzenia rybiego).

SPOSÓB UŻYCIA: Zaleca się przyjmowanie od 2 do 4 kapsułek dziennie, najlepiej na czczo minimum 1 godz. przed posiłkiem lub 3 godziny po ostatnim posiłku. Maksymalna porcja to 10 kapsułek (600 mg) na dobę. Kapsułki należy przyjmować doustnie i popijać wodą. Nie należy przekraczać maksymalnej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie jest przeznaczony dla osób uczulonych lub cierpiących na nietolerancję któregokolwiek ze składników preparatu.


SKŁADNIKI: hydrolizowany kolagen (pochodzenia rybiego) 50%, liofilizowane kozie mleko, liofilizowane kobyle mleko, liofilizowane owoce: aronii i żurawiny, otoczka kapsułki hydroksypropyloceluloza i barwnik E171.

Opakowanie zawiera 120 kapsułek (1 kapsułka zawiera 125 mg  hydrolizowanego kolagenu pochodzenia rybiego).

SPOSÓB UŻYCIA: zaleca się przyjmowanie od 1 do 3 kapsułek dziennie, najlepiej na czczo minimum 1 godz. przed posiłkiem lub 3 godziny po ostatnim posiłku. Maksymalna porcja to 3 kapsułki (750 mg) na dobę. Kapsułki należy przyjmować doustnie i popijać wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie jest przeznaczony dla osób uczulonych lub cierpiących na nietolerancję któregokolwiek ze składników preparatu.


GŁÓWNA RÓŻNICA MIĘDZY PRODUKTAMI

KOLAGENUM GOLD - jest uzyskiwany w unikalnej i droższej na skalę Europy i świata technologii liofilizacji, czyli zamrażania produktu i odparowywania z niego wody. Wywodzi się z kolagenu typu I, (liofilizowanego), który jest pierwotnym rodzajem tego białka najbardziej zbliżonym do ludzkiego, spośród różnych typów kolagenu.

KOLAGENUM SILVERhydrolizowany, który pozyskuje się nieco tańszą metodą niż liofilizacja. Jego struktura biochemiczna jest zbliżona do liofilizowanego, chociaż charakteryzuje go niższa „kaloryczność” - mniejsza zawartość czystego kolagenu w tej samej objętości. Ilość preparatu podstawowego w kapsułce linii srebrnej (hydrolizowanej) 250 mg odpowiada 60 mg linii złotej (liofilizowanej)

CIEKAWOSTKI

KOZIE MLEKO - jego skład jest bardzo zbliżony do składu mleka kobiecego. Zawiera minerały takie jak: wapń, magnez oraz witaminy z grupy B i witaminę C. Podobieństwo do mleka kobiecego powoduje, że mleko kozie jest łatwo przyswajalne przez organizm ludzki. 

MLEKO KLACZY - bogate w minerały takie jak: wapń, miedź, cynk, a także witaminy A, B1, B5, K. Witamina A pomaga zachować zdrową skórę i utrzymać prawidłowe widzenie. Witamina C jest niezbędna w prawidłowej produkcji kolagenu.

ARONIA - źródło minerałów takich jak: wapń, magnez, żelazo, cynk oraz witamin C i K. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

ŻURAWINA - zawiera żelazo, kwas pantotenowy i potas. Żelazo przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga również w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny. Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Kwas pantotenowy wspomaga prawidłową sprawność umysłową. 

3 komentarze:

  1. Nie znałam suplementów tej marki ale dla wegetarian to one nie są ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy produkt, ale chyba nie dla mnie :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...